اسپارا

(Enterprise Service Bus)

یکپارچه سازی سرویس های سازمانی، امکان قیمت گذاری سرویس‌ها بر اساس سازمان و گزارشات دقیق و کاربردی

اسپارا امکان تعریف و مدیریت APIها رو به سادگی برای شما فراهم میکنه، سرعت شما در ارائه خدمات رو بیشتر میکند و سازمان شما را برای رهبری بازار آماده می‌کند.

ارتباط سرویس‌ها وانتقال اطلاعات

پلتفرم اسپارا به آسانی ارتباط را بین سرویسهای شما برقرار و امکان انتقال اطلاعات را برای شما بر روی سرورهایتان به وجود می‌آورد. شما می‌توانید انواع مختلف سرویس‌ها را در پنل تعریف کنید و فرمت خروجی یکپارچه ای از پلتفرم دریافت نمایید.

 

گذرگاه سرویس سازمانی برای سازمان‌های پیشرو

یکپارچگی، پیاده‌سازی سریع، امنیت بالا، درآمدزایی

پلتفرم اسپارا (ESB) برای شرکت‌هایی که به دنبال مدرنیزه کردن و به دست آوردن ارزش از سیستم‌ها و برنامه‌های کاربردی موجود هستند به عنوان پایه اساسی عمل می‌کند و به سازمان شما اجازه می‌دهد ساختار معماری سرویسگرای خود را به درستی و با عملکرد بالا پیاده‌سازی عملیاتی کنید.

اسپارا زمانی که در سازمان شما مستقر می شود پلتفرمی پکپارچه، قدرتمند، سریع و امن را برای شما به ارمغان خواهد آورد و سازمان شما را برای ارزش آفرینی آماده میکند.

امنیت، اعتماد در ارائه خدمات

راه‌حل های امنیتی کاملا هوشمند

با توجه به اینکه این مولفه در جلوی سرویس اصلی(سرویس ارائه دهنده API) قرار می‌گیرد، در صورتی که به خوبی پیکربندی شود می‌تواند به عنوان یک سد و لایه حفاظتی عمل نموده و در افزایش امنیت  ارائه دهندگان API موثر باشد.

سیستم خود را برای مقابله با هکرها، ربات‌ها و رفتارهای مشکوک آماده کنید. با آرامش و خیالی آسوده به ارائه خدمات خود بپردازید.

مانیتورینگ قدرتمند

 بینش‌های کاربردی، تحلیل‌های دقیق، هشدارهای متنی

بخش مانیتورینگ سورنا با ارائه تحلیل‌های دقیق و کاربردی به شما کمک میکند تا بتوانید هر روز عملکرد سیستم‌هایتان را افزایش و از وضعیت پاسخگویی آنها آمار و گزارشات دقیقی در اختیار داشته باشید.

سیستم هشدارمتنی سورنا به کاربران این امکان رامی‌دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات خود را شناسایی کنند و با صرف کمترین هزینه و کوتاهترین زمان آن مشکل را برطرف نمایند.

پنل مدیریت پیشرفته

 هماهنگی لحظه‌ای پنل مدیریت با دستگاه ها

در زمان استفاده از وصل‌اپ پنل مدیریت سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتوانید از طریق آن از تمامی تغییرات در سیستم ها باخبر شوید و به راحتی در محتواها و کاربری سیستم تغییرات خود را ایجاد کنید. از همین پنل میتوانید برای بارگذاری محتوا، ارسال پوش، اطلاع از وضعیت پرداخت‌ها و….. استفاده کنید.

حرفه‌ای بودن را تجربه کنید

برای حرفه ای بودن لازم نیست تمام کارها را خودتان انجام دهید. ظاهر برنامه شما جایی است که کاربر  با آن در تعامل قرار می گیرد، بیشتر  تمرکز خود را روی ساختن برنامه قرار دهید و همه خدمات سرور(backend) مانند ذخیره سازی داده ها، احراز هویت کاربر، پوش نوتیفیکیشن، کارهای پس زمینه خود را از ما بخواهید.

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید و برای هر یک از پلتفرم ها نسخه دمو دریافت کنید.