تجربه یکپارچه از تقاضا تا فارغ التحصیل

دانشگاه‌ها و سازمان‌ها در صورت داشتن ابزارهای مناسب جهت ارائه خدمات آموزشی به پرسنل و فراگیران خود می‌توانند سطح عملکردی را در سازمان افزایش، تحلیل مناسبی از آموزش کسب و روند آموزش خود را بصورت مدام بهبود بخشند.

آریو در طول این مسیر در کنار شما خواهد بود. و سازمان شما را برای امکان ارائه خدمات آموزشی تجهیز خواهد کرد.

پلتفرمی یکپارچه جهت ارائه خدمات آموزشی

راه‌حل های هوشمند

ارائه خدمات آموزشی بصورت سنتی دیگر پاسخگوی نیاز کاربران نخواهد بود و آموزش بصورت تعاملی بر روی تمامی پلتفرم‌ها بایت در اولویت ارائه دهندگان خدمات آموزشی قرار گیرد. آریو این امکان را به شما می‌دهد که از زمان ثبت نام تا فارق ‌التحصیلی فراگیران آموزشی کنار آنها باشید. ثبت نام، پرداخت، چارت آموزشی، مستندات آموزشی، مشاهده زمانبندی کلاس‌های حضوری برگذاری امتحانات آنلاین، نمرات، سابقه تحصیلی و….

تمام نیازمندی‌های پلتفرم‌های آموزشی برای شما آماده شده شما تنها به ساختار آموزشی خود فکر کنید و خود را از مشغله‌های فنی بی‌نیاز بدانید.

N

تعاملات فناورانه، ساختار نوین و حفظ محیط زیست

در پلتفرم‌های ما تمامی کاربران پروفایل‌های خود را داشته هر کاربر پرونده آموزشی دیجیتال خود را داشته و این یعنی تحولی بزرگ ساختار آموزشی، ایجاد یکپارچکی در اطلاعات آموزشی جامعه، مصرف کمتر کاغذ و حفظ محیط زیست، جلوگیری از اشتباهات آموزشی گزارشات دقیق از روند آموزش و هزاران مزایای دیگر. آریو این امکان را به شما میدهد تا تمامی امکانات در وب را در موبایل هم به فراگیران خود ارائه دهید و تعاملات ساختارمندی بین مراکز آموزش و فراگیران ایجاد کنید.

N

تعاملات لحظه با کاربر

تمامی پلتفرم‌های ما دارای بخش ارسال پوش و پیام به کاربران هستند. استفاده از پلتفرم‌های سورنا، اسپارا و آریو این امکان را به شما میدهد که بتوانیدهر لحظه بصورت مستقیم کاربران خود در ارتباط باشید و ایجاد حس ارزش به آنها تعداد کاربران خود را افزایش داده و کاربران قدیمی خود را حفظ کنید.

N

تحلیلی از نیاز و خدمات آموزشی

با توجه به امکان تجمیع اطلاعات کابران (دوره‌های حضور داشته، نمرات، وضعیت حضور در کلاس و….)  می‌توان با توجه به نیاز آنها پیشنهاداتی برای دوره‌های بعدی، نوع کلاس مورد نیاز و یا پیشنهاداتی جهت اصلاح سبک یادگیری (دوره های موفقیت و روش مطالعه سریع) ارائه کرد که میتواند مزیت رقابتی خوبی برای تمامی زیرساخت های آموزشی باشد.

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید و برای هر یک از پلتفرم ها نسخه دمو دریافت کنید.