پلتفرم مدیریت API سورنا توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا برنامه‌هایی مرتبط با سامانه‌های داخلی سازمان/سرویس‌دهنده طراحی و پیاده‌سازی نمایند. همچنین APIها در تکنولوژی‌های مختلف نظیر اینترنت اشیا، رایانش ابری و داده‌های حجیم نقشی کلیدی را ایفا می‌نماید. پلتفرم مدیریت API سورنا پایداری، امنیت و پشتیبانی ویژهای ارائه می‌کند تا شرکت‌های طرف ثالث، همکاران، شرکا و حتی توسعه‌دهندگان آزاد بتوانند با آسودگی خیال و اطمینان از آنها استفاده نمایند.

مدیریت چرخه APIها با یک پلتفرم واحد

طراحی سریع، سادگی پیاده سازی، تست دقیق

پلتفرم مدیریت API سورنا با نظارت، تجزیه و تحلیل داده‌ها، کنترل دسترسی‌ها و محافظت از اطلاعات حساس شما با سیاست‏‌های امنیتی خود موفقیت شما را تظمین می‌کند و به شما کمک می‌کند در نبرد با متجاوزان دنیای دیجیتال پیروز باشید.

فروشگاه ; کسب درآمد از سرویس‌ها

قدرتمند، جامع و بسیار انعطاف پذیر

 بخش ایجاد کسب درآمد در پلتفرم سورنا یک راه حل قدرتمند، جامع و انعطاف پذیر است که به شرکت ها کمک می کند تا دارایی های دیجیتالی خود را به جریان درآمد جدید و مدل‌های کسب و کار بفروشند. تمامی صنایع توانایی کسب درآمد از سرویس‌هایی که در سازمان خود استفاده می‌کنند را دارند. بخش کسب درآمد در مدیریت سرویس سورنا ارزش افزوده در زنجیره ارزش دیجیتالی شما ایجاد خواهد کرد.

شما می‌توانید مجموعه‌ای از سرویس‌های خود را با قیمت و زمان مشخص به فروشگاه سورنا اضافه کنید تا دیگر کاربران نیز بتوانند از آنها استفاده کنند و شما نیز از دارایی های دیجیتال خود کسب درآمد کنید.

امنیت، اعتماد در ارائه خدمات

راه‌حل های امنیتی کاملا هوشمند

با توجه به اینکه این مولفه در جلوی سرویس اصلی(سرویس ارائه دهنده API) قرار می‌گیرد، در صورتی که به خوبی پیکربندی شود می‌تواند به عنوان یک سد و لایه حفاظتی عمل نموده و در افزایش امنیت  ارائه دهندگان API موثر باشد.

سیستم خود را برای مقابله با هکرها، ربات‌ها و رفتارهای مشکوک آماده کنید. با آرامش و خیالی آسوده به ارائه خدمات خود بپردازید.

راه‌حل برای اینترنت اشیاء

ارتباط با سنسورها، نمایش گزارشات، ارائه خدمات به مشترکین

امروزه اینترنت اشیا و کاربردهای آن در حال فراگیر شدن است. اما انتخاب پلتفرم مناسب چالش بسیاری از سازمان ها و مدیران شهری است. شما با مدیریت سرویس سورنا می‌توانید تمامی خدمات در حوزه IOT را در پنل مدیریت اضافه کنید و با توجه به نیاز کاربرانتان آنها را ارائه نمایید.

مانیتورینگ قدرتمند

 بینش‌های کاربردی، تحلیل‌های دقیق، هشدارهای متنی

بخش مانیتورینگ سورنا با ارائه تحلیل‌های دقیق و کاربردی به شما کمک میکند تا بتوانید هر روز عملکرد سیستم‌هایتان را افزایش و از وضعیت پاسخگویی آنها آمار و گزارشات دقیقی در اختیار داشته باشید.

سیستم هشدارمتنی سورنا به کاربران این امکان رامی‌دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات خود را شناسایی کنند و با صرف کمترین هزینه و کوتاهترین زمان آن مشکل را برطرف نمایند.

پنل مدیریت پیشرفته

 هماهنگی لحظه‌ای پنل مدیریت با دستگاه ها

در زمان استفاده از وصل‌اپ پنل مدیریت سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتوانید از طریق آن از تمامی تغییرات در سیستم ها باخبر شوید و به راحتی در محتواها و کاربری سیستم تغییرات خود را ایجاد کنید. از همین پنل میتوانید برای بارگذاری محتوا، ارسال پوش، اطلاع از وضعیت پرداخت‌ها و….. استفاده کنید.

حرفه‌ای بودن را تجربه کنید

برای حرفه ای بودن لازم نیست تمام کارها را خودتان انجام دهید

ظاهر برنامه شما جایی است که کاربر  با آن در تعامل قرار می گیرد، بیشتر  تمرکز خود را روی ساختن برنامه قرار دهید و همه خدمات سرور(backend) مانند ذخیره سازی داده ها، احراز هویت کاربر، پوش نوتیفیکیشن، کارهای پس زمینه خود را از ما بخواهید.

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید و برای پلتفرم سورنا نسخه آزمایشی دریافت کنید.