راه‌حل‌هایی برای دولت، سازمان‌های دولتی وخصوصی

بستری ابری که سرعت اتصال به سرویس‌ها و ادغام آنها با هم را افزایش می‌دهد و با ارائه خدماتی یکپارچه باعث کاهش هزینه و زمان می‌گردد.

دولت‌های پیشرو در سراسر جهان به این خدمات اعتماد کرده و با استفاده از اینگونه پلتفرم‌ها بهروری را در دولت افزایش داده و برای مردم کشور خود رفاه و سادگی در استفاده از خدمات دولتی را فراهم کرده‌اند.

سازمان­‌های بزرگ همچون دولت‌­ها از بخش‌های مختلفی و زیرمجموعه بسیاری تشکیل شده‌اند، این گستردگی باعث بوجود آمدن پیچیدگی در ارائه خدمات به مردم گردیده و نیاز به داشتن یکپارچکی در ارائه خدمات دولتی به مردم را در اولویت های هر سازمان دولتی قرار داده تا مردم را در دریافت خدمات دچار سردرگمی نشوند و بتوانند به سهولت از خدمات ارائه شده استفاده کنند.

مسئولیت اجتماعی ما در راستای تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مناسب به مردم، ما را بر آن داشت تا با ارائه پلتفرمی جهت یکپارچه‌سازی انواع سرویس‌ها به سازمان‌ها برای ارائه خدماتی مناسب به مشتریان آن سازمان کمک کنیم.

در این راستا پلتفرم اسپارا (Enterprise Service Bus) را ایجاد کردیم این پلتفرم مجموع از قابلیت‌هایی در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد که سازمان را از لحاظ ارائه خدمات پکپارچه در کوتاه‌ترین زمان ممکنه به مشتریان خود تجهیز می‌کند.

اسپارا در حال حاظر در چندین شرکت خصوصی و دولتی در حال بهره برداری است و از مهمترین آنها میتوان به پروژه بزرگ دولت الکترونیکی اشاره کرد که اسپارا به عنوان هسته مرکزی خدمات دولت الکترونیکی قرار گرفت و کوتاه ترین زمان سرویس های بخش های مختلف دولت به آن اضافه شده و به بهره برداری رسیده است.

در زمان پروژه ملی اتصال کارت بانکی به کارت سوخت نیز که چندین بخش بزرگ دولتی در حال ارائه خدمات به مردم بودند و نیاز به پیاده سازی و هماهنگی بین تمامی ارگان ها بود اسپارا بار دیگر با یکپارچه سازی خدمات به کمک دولتمردان آمد و توانست از این مسئولیت نیز سربلند بیرون بیاید.

امروز پلتفرم اسپارا در پروژه دولت همراه با داشتن چند ده میلیون کاربر یکی از بزرگترین پلتفرم های ایران می باشد که بدون حتی ثانیه ای خارج شدن از دسترس توانسته به مردم خدمت کند.

اسپارا می‌تواند یکی از راه حل های ارائه خدمات یکپارچه برای انواع سازمان ها دولتی و خصوصی باشد که خواهان ارائه خدماتی متمایز، یکپارچه، سریع و امن برای مشتریان خود هستند.

پلتفرم‌های ما برای شما مزایای زیر را به همراه خواهد داشت:

N

افزایش سرعت در تحویل پروژه

در چند ثانیه خدمات خود را تعریف با دیگر خدمات ادغام کنید و از ایجاد ساختارهای قدیمی و وقت گیر خود داری کنید.

N

بهبود راندمان و کاهش هزینه

استفاده از پلتفرم های شرکت وصل با ایجاد امکان تعریف سرویس بصورت داینامیک، ادغام سرویس‌ها از پنل مدیریت و سهولت در ادغام آنها در زمان صرفه‌جویی کرده و باعث کاهش هزینه‌های شما خواهد شد.

کلیه پلتفرم‌های ما با ساختاری بر مبنای سرویس‌های سازمانی طراحی و پیاده‌سازی شده و بهینه ترین نرخ پاسخگویی را در اختیار شما قرار می‌داده و باعث دریافت بهترین راندمان می‌گردد.

N

مقیاس‌پذیر بر اساس نیاز بر روی بستر ابری

پلتفرم‌های ما بر روی بستر ابری پیاده سازی شده است با توجه به حجم تراکنش‌ها بصورت کاملا هوشمند خود را با میزان نیاز لحظه‌ای مقیاس کرده و ارائه خدمات ۱۰۰% در دسترس بودن رو فراهم می‌کند.

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید و برای هر یک از پلتفرم ها نسخه دمو دریافت کنید.