راه‌حل‌هایی برای سلامت

سرعت بخشیدن به نو آوری، پیشی گرفتن از رقبا، افزایش کانال توزیع، سرعت بیشتر در ورود به بازار، بهبود نتایج ارائه خدمات به کاربران و حمایت از بیماران بخش کوچکی از ارزش‌هایی است که برای شما ایجاد خواهیم کرد.

فناوری قلب تپنده خدمات نوین سلامتی

راه‌حل های هوشمند

در دنیای فناورانه امروز که هر لحظه ابزار جدیدی برای مراقبت از سلامتی به بازار ارائه میگردد بروز بودن و امکان اتصال به این ابزار‌ها یکی از بزرگترین چالش‌های پلتفرم‌های مدیریت سلامت می‌باشد. ما با ارائه سرویس‌های متنوع برای افزودن داینامیک سرویس‌های گجت‌های پوشیدنی، ابزارهای سلامتی و … این امکان را به شما میدهیم تا اطلاعاتی تجمیع شده از تمامی ابزارهای داشتته باشید و با یک فرمت ثابت از پلتفرم خروجی تهیه کنید.

سیستم‌های بالینی و غیر بالینی را با استفاده از API ها به طور ایمن در پلتفرم اسپارا اضافه کنید و برا ساختاری یکپارچه در اختیار سیستم عامل‌های وب و موبایل قرار دهید.

N

تعاملات فناورانه، ساختار نوین و حفظ محیط زیست

در پلتفرم‌های ما تمامی کاربران پروفایل‌های خود را داشته و میتوان برای هر کاربر پرونده سلامتی ایجاد کرد یک پرونده دیجیتال که به تمامی سازمان‌ها با توجه به نیاز و دسترسی آن سازمان اطلاعات کاربر را ارائه می‌کند و این یعنی تحولی بزرگ  ساختار پزشکی  کشور، ایجاد یکپارچکی در اطلاعات سلامتی جامعه، مصرف کمتر کاغذ و حفظ محیط زیست، جلوگیری از اشتباهات پزشکی و دارویی ایجاد گزارشات دقیق از روند درمان و هزاران مزایای دیگر

N

تعاملات لحظه با کاربر

تمامی پلتفرم‌های ما دارای بخش ارسال پوش و پیام به کاربران هستند. استفاده از پلتفرم‌های سورنا، اسپارا و آریو این امکان را به شما میدهد که بتوانیدهر لحظه بصورت مستقیم کاربران خود در ارتباط باشید و ایجاد حس ارزش به آنها تعداد کاربران خود را افزایش داده و کاربران قدیمی خود را حفظ کنید

N

تحلیلی از نیاز و خدمات درمانی

با توجه به امکان تجمیع اطلاعات کابران (وزن، قد، سن، جنسیت، تعداد قدم در روز، میزان کالری مصرفی و …..)  می‌توان با توجه به نیاز آنها پیشنهاداتی برای سلامتی، نوع بیمه مورد نیاز درمانی و یا پیشنهاداتی جهت اصلاح سبک زندگی ارائه کرد که میتواند مزیت رقابتی خوبی برای تمامی زیرساخت های سلامتی باشد.

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید و برای هر یک از پلتفرم ها نسخه دمو دریافت کنید.