ریرا

(App Engagement Channels)

تمامی اپلیکیشن های مدرن در جهان حاظر به دنبال داشتن پلتفرمی یکپارچه برای تعامل با کاربران خود هستند. ریرا با ارائه خدمات ارسال Push Notification ،In-App Messaging و Message Center نیاز تعامل شما با مشترکین خود را بصورت کامل برطرف خواهد کرد.

ارسال پوش توتیفیکیشن ; Push Notifications

ارسال بدون وقفه میلیون ها پوش شخصی در لحظه ای که مشتریان نیاز دارند و گزارش دقیق از وضعیت ارسال برای هر کاربر به شما ارائه خواهد شد. بخش ارسال پوش ریرا به شما کمک خواهد کرد که تعامل عمیق تری با کاربران خود داشته باشید و از سرماگذاری خود بهترین نتیجه را بهرمند شوید.

پیام درون برنامه‌ای ; In-App Messaging

کاربران می توانند اجازه نمایش  پوش نوتیفیکیشن را بر روی دستگاه خود غیر فعال کنند در این صورت دیگر پیام های شما به کاربران نمایش داده نمی شود. خدمات پیامهای درون برنامه ای زمانی به کاربر نمایش داده میشود که کاربر در حال استفاده از اپلیکیشن شما می باشد و شما می توانید اطمینان حاصل کنید که پیام شما را مشترکین شما مشاهده کرده اند.

پیام های درون برنامه ای تعاملات شما برای آموزش امکانات جدید، هدایت مشترکین و ایجاد ارتباط با اپلیکیشن را ارتقا می دهد.

مرکز پیام ; Message Center

صندوق ورودی برای برنامه شما

مرکز پیام  بخشی جامع برای نمایش پیام هایی است که برای کاربرانتون ارسال می کنید  و می خواهید همیشه بر روی گوشی خود آن پیام ها را داشته باشند. بخشی ارزشمند که مرجعی همیشگی برای تعاملات شما و کاربرانتان خواهد بود.

پیام کوتاه ; SMS

ارتباط با کاربران در بهترین کانال تعاملی با بیشترین نرخ بازدید.

با نرخ بازکردن بیش از ۹۰% در سرویس های پیامکی قدرت ارسال SMS را دست کم نگیرید. فراموش نکنید SMS تنها کانال ارتباطی با کاربران بدون نصب اپلیکیشن می باشد که به شما اجازه می دهد به کاربران پیام مستقیم ارسال کنید بدون اینکه برنامه ای نصب داشته باشند.

همین امروز شروع به داشتن ارتباطی قوی تر با مشترین خود را شروع کنید.

پست الکترونیکی ; Email

استراتژی ایمیل خود را توسعه دهید

بیش از نیمی از کاربران ایمیل های خود را از طریق گوشی موبایل باز می کنند. این به دان معناست که کاربران به دلیل سهولت در استفاده علاقه به دریافت ایمیل ها با محتوای با ارزش دارند.

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید و برای هر یک از پلتفرم ها نسخه دمو دریافت کنید.