راه‌حل‌هایی برای خدمات حمایتی و بیمه

ایجاد تعامل از طریق دنیای فناوری و تجربه ساختاری قدرتمند و سریع

داشتن یکپارچگی در صدور انواع بیمه نامه امکان افزودن شرکتهای جدید بیمه بدون برنامه نویسی تحول در برنامه نویسی، سرعت بخشیدن به نوآوری، پیشی گرفتن از رقبا، افزایش کانال توزیع و امکان ارائه خدمات شما به دیگر شرکت‌ها، سرعت بیشتر برای توسعه در بازار، بهبود نتایج ارائه خدمات به کاربران، حمایت محیط زیست و ارائه خدمات کاملا آنلاین ارزش‌هایی است که سامانه سورنا برای شما ایجاد خواهد کرد.

پلتفرمی جهت یکپارچه‌سازی خدمات بیمه

راه‌حل های هوشمند

فناوری در قلب ارائه تجربیات دیجیتالی قرار دارد تا مشتریان اطلاعات لازم را برای خود داشته باشند. با این حال ، ۸۳ درصد مدیران عامل بیمه از سرعت آهسته تحولات فناوری در بیمه ناراحت هستند. برای برآورده کردن انتظارات مشتری ، شرکت های بیمه با در اختیار داشتن سامانه های ESB و BaaS می‌توانند ، انتظارات مشتری را برآورده کنند و سریعتر نوآوری کنند.

N

سیستم‌های پیر خود را مدرن و جوان کنید

با تبدیل سیستم‌های سالخورده خود به ساختاری بر بستر API و مدرنیزه کردن زیرساخت آینده کسب کار خود را تضمین کنید، با استفاده از زیر ساخت ESB ساختاری یکپارچه در زیرساخت خود ایجاد کنید. کاربران خود را با دیگر بیمه ها آشنا کنید، از گیمیفیکیشن استفاده کنید و کاربران را برای استفاده از خدمات شما علاقمند کنید. با در اختیار داشتن اسپارا دنیای پیچیده مدرن برای شما ساده و شیرین خواهد شد.

N

تجزیه و تحلیل و امکان پیش بینی نیاز کاربران

تمامی پلتفرم‌های ما دارای بخشی جهت تجزیه و تحیل رفتار کاربران می‌باشد. این بخش شما در راه توسعه محصول همراهی خواهد کرد و با ارائه گزارشات دقیق از پیش تعیین شده به شما این امکان را میدهد تا رفتار کاربران را پیش‌بینی کنید و بهترین حالت رضایت بخشی را برای کاربران خود ایجاد کنید.

N

تعاملات لحظه با کاربر

تمامی پلتفرم‌های ما دارای بخش ارسال پوش و پیام به کاربران هستند. استفاده از پلتفرم‌های سورنا، اسپارا و آریو این امکان را به شما میدهد که بتوانیدهر لحظه بصورت مستقیم کاربران خود در ارتباط باشید و ایجاد حس ارزش به آنها تعداد کاربران خود را افزایش داده و کاربران قدیمی خود را حفظ کنید

N

گسترش کانال‌های توزیع

شما با در اختیار داشتن اسپارا می‌توانید همزمان با ارائه خدمات خود بصورت B2C خدمات خود را بصورت B2B نیز ارائه کنید و با در اختیار داشتن بخش‌های مالی گزارش دقیقی از کارگزاران خود در اختیار داشته باشید. دیگر نگران ارائه خدمات یکپارچه نباشید و کانال های توزیع خود را گسترش دهید.

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید و برای هر یک از پلتفرم ها نسخه دمو دریافت کنید.