اسپارا (Enterprise Service Bus)

یکپارچه سازی سرویس های سازمانی، امکان قیمت گذاری سرویس‌ها بر اساس سازمان و گزارشات دقیق و کاربردی

اسپارا امکان تعریف و مدیریت APIها رو به سادگی برای شما فراهم میکنه، سرعت شما در ارائه خدمات رو بیشتر میکند و سازمان شما را برای رهبری بازار آماده می‌کند.

گذرگاه سرویس سازمانی (ESB) برای سازمان‌های پیشرو

یکپارچگی، پیاده‌سازی سریع، امنیت بالا، درآمدزایی

پلتفرم اسپارا برای شرکت‌هایی که به دنبال مدرنیزه کردن و به دست آوردن ارزش از سیستم‌ها و برنامه‌های کاربردی موجود هستند به عنوان پایه اساسی عمل می‌کند و به سازمان شما اجازه می‌دهد ساختار معماری سرویسگرای خود را به درستی و با عملکرد بالا پیاده‌سازی عملیاتی کنید.

اسپارا زمانی که در سازمان شما مستقر می شود پلتفرمی پکپارچه، قدرتمند، سریع و امن را برای شما به ارمغان خواهد آورد و سازمان شما را برای ارزش آفرینی آماده میکند.

حرفه‌ای بودن را تجربه کنید

برای حرفه ای بودن لازم نیست تمام کارها را خودتان انجام دهید. ظاهر برنامه شما جایی است که کاربر  با آن در تعامل قرار می گیرد، بیشتر  تمرکز خود را روی ساختن برنامه قرار دهید و همه خدمات سرور(backend) مانند ذخیره سازی داده ها، احراز هویت کاربر، پوش نوتیفیکیشن، کارهای پس زمینه خود را از ما بخواهید.

پنل مدیریت پیشرفته

 هماهنگی لحظه‌ای پنل مدیریت با دستگاه ها

در زمان استفاده از وصل‌اپ پنل مدیریت سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتوانید از طریق آن از تمامی تغییرات در سیستم ها باخبر شوید و به راحتی در محتواها و کاربری سیستم تغییرات خود را ایجاد کنید. از همین پنل میتوانید برای بارگذاری محتوا، ارسال پوش، اطلاع از وضعیت پرداخت‌ها و….. استفاده کنید.

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید و برای هر یک از پلتفرم ها نسخه دمو دریافت کنید.