با آریو می توانید به راحتی انواع اپلیکیشن های Android، iOS و WEB را تولید کنید و دیگر نگران مشکلات سمت سرور خود نباشید.

شما با داشتن آریو خدماتی از قبیل: مدیریت مشترکین، مدیریت فروشگاه، مدیریت محتوا، بازیوارسازی، مدیریت بازی‌های پازلی، مدیریت پرداخت، مدیریت نوتیفیکیشن، مدیریت پشتیبانی و… به شما ارائه می‌شود و شما را برای حضور پر قدرت در بازارهای رقابتی آماده می‌کند.

مدیریت چرخه تولید اپلیکیشن با یک پلتفرم واحد

طراحی سریع، پیاده سازی ساده، استفاده از ماژول‌های آماده

پلتفرم آریو با ارائه SDK برای تمامی پلتفرم‌ها سرعت پیاده سازی را افزایش می‌دهد و ایده‌هایی منحصر به فرد برای طراحی محصولات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

تیم آریو از زمان تعریف پروژه تا پایان چرخه محصول  در کنار شما خواهد بود و در صورت نیاز شما به ماژول های اختصاصی کارشناسان ما براساس برترین روش‌های پیاده سازی نیاز شما را برطرف خواهد کرد و نیازهای شما را بصورت اختصاصی برایتان پیاده سازی می‌کنند.

فروشگاه ; از تعریف محصول تا تحول محصول

قدرتمند، جامع و بسیار انعطاف پذیر

 بخش ایجاد کسب درآمد در پلتفرم سورنا یک راه حل قدرتمند، جامع و انعطاف پذیر است که به شرکت ها کمک می کند تا دارایی های دیجیتالی خود را به جریان درآمد جدید و مدل‌های کسب و کار بفروشند. تمامی صنایع توانایی کسب درآمد از سرویس‌هایی که در سازمان خود استفاده می‌کنند را دارند. بخش کسب درآمد در مدیریت سرویس سورنا ارزش افزوده در زنجیره ارزش دیجیتالی شما ایجاد خواهد کرد.

شما می‌توانید مجموعه‌ای از سرویس‌های خود را با قیمت و زمان مشخص به فروشگاه سورنا اضافه کنید تا دیگر کاربران نیز بتوانند از آنها استفاده کنند و شما نیز از دارایی های دیجیتال خود کسب درآمد کنید.

امنیت، اعتماد در ارائه خدمات

راه‌حل های امنیتی کاملا هوشمند

با توجه به اینکه این مولفه در جلوی سرویس اصلی(سرویس ارائه دهنده API) قرار می‌گیرد، در صورتی که به خوبی پیکربندی شود می‌تواند به عنوان یک سد و لایه حفاظتی عمل نموده و در افزایش امنیت  ارائه دهندگان API موثر باشد.

سیستم خود را برای مقابله با هکرها، ربات‌ها و رفتارهای مشکوک آماده کنید. با آرامش و خیالی آسوده به ارائه خدمات خود بپردازید.

امکان اتصال به اپراتورهای تلفن همراه

ارائه خدمات نسل سوم در تمامی اپراتورها با زیرساختی یکپارچه

آریو با ارائه ماژول اتصال به اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل و رایتل) در کوتاه ترین زمان ممکن محصول شما را برای رقابت در بازار تجهیز می کند. شما در آریو تنها با وارد کردن اطلاعات اپراتور خود امکان ورود OTP را در سیستم خود ایجاد خواهید کرد و گزارشات مالی دقیقی از آن دریافت خواهید کرد. این ماژول در کنار دیگر امکانات آریو شما را از داشتن هرگونه سروری بی نیاز می کند.

مدیریت محتوا، اخبار و اطلاع‌رسانی

اخبار، اطلاع‌رسانی، محتوا و کلیه خدمات در حوزه محتوا

با ماژول مدیریت و انتشار محتوا را در هر شکل به راحتی انجام خواهید داد. مانند اسناد الکترونیکی، فایل‌های چندرسانه‌ای (فایل‌های صوتی یا تصویری).

دسته بندی کنید، زمان انتشار همزمان به ‌صورت اعلان برای مشترکین ارسال کنید، گزارشی از تعداد مشاهده محتوا ها دریافت کنید، در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و …

ارسال پوش توتیفیکیشن ; Push Notifications

ارسال بدون وقفه میلیون ها پوش شخصی در لحظه ای که مشتریان نیاز دارند و گزارش دقیق از وضعیت ارسال برای هر کاربر به شما ارائه خواهد شد. بخش ارسال پوش ریرا به شما کمک خواهد کرد که تعامل عمیق تری با کاربران خود داشته باشید و از سرماگذاری خود بهترین نتیجه را بهرمند شوید.

بازیوار‌سازی (Gamification)

رتبه‌بندی، امتیاز، سطح، تجربه و هر آنجه برای پیاده‌سازی یک برنامه یا بازی بازیوار شده نیاز دارید

این ماژول به شما این امکان را میدهد که بتوانید هر نوع بازی و برنامه‌ای را بازیوار کنید. رتبه‌بندی‌ها، امتیازات، سطوح و دیگر متغیرهای این سیستم منعطف بوده و دست شما برای تعریف انواع مختلف بازی باز می‌گذارد این سرویس اطلاعات بازی، نمره و امتیاز‌دهی را در سرور ذخیره کرده و اجازه تخلف را از مشترکین می گیرد. توسعه دهندگان همچنین می‌توانند برای میانگین یا بالاترین نمره برای کاربران برای یک بازی یا بالاترین و میانگین نمره در میان کاربران برای یک بازی را جستجو کنند.

مانیتورینگ قدرتمند

 بینش‌های کاربردی، تحلیل‌های دقیق، هشدارهای متنی

بخش مانیتورینگ سورنا با ارائه تحلیل‌های دقیق و کاربردی به شما کمک میکند تا بتوانید هر روز عملکرد سیستم‌هایتان را افزایش و از وضعیت پاسخگویی آنها آمار و گزارشات دقیقی در اختیار داشته باشید.

سیستم هشدارمتنی سورنا به کاربران این امکان رامی‌دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات خود را شناسایی کنند و با صرف کمترین هزینه و کوتاهترین زمان آن مشکل را برطرف نمایند.

پنل مدیریت پیشرفته

 هماهنگی لحظه‌ای پنل مدیریت با دستگاه ها

در زمان استفاده از وصل‌اپ پنل مدیریت سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتوانید از طریق آن از تمامی تغییرات در سیستم ها باخبر شوید و به راحتی در محتواها و کاربری سیستم تغییرات خود را ایجاد کنید. از همین پنل میتوانید برای بارگذاری محتوا، ارسال پوش، اطلاع از وضعیت پرداخت‌ها و….. استفاده کنید.

حرفه‌ای بودن را تجربه کنید

برای حرفه ای بودن لازم نیست تمام کارها را خودتان انجام دهید

ظاهر برنامه شما جایی است که کاربر  با آن در تعامل قرار می گیرد، بیشتر  تمرکز خود را روی ساختن برنامه قرار دهید و همه خدمات سرور(backend) مانند ذخیره سازی داده ها، احراز هویت کاربر، پوش نوتیفیکیشن، کارهای پس زمینه خود را از ما بخواهید.

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید و برای پلتفرم سورنا نسخه آزمایشی دریافت کنید.