مشاوره – طراحی – پیاده سازی – پشتیبانی

از شروع تا همیشه در کنار شما خواهیم بود.

سورنا (API Management)

سورنا سادگی، دقت و کیفیت را به شما هدیه میکند

APIها در واقع نرم‌افزاری سازی خدمت یا محتوای یک سازمان است به نحوی که آن خدمت به سادگی و به روشی استاندارد در دسترس توسعه‌دهندگان لایه کاربرد یا طرف سوم قرار گرفته و آنها بتوانند مبتنی بر سرویس‌پایه یا محتوای سازمان تامین کننده، سرویسی ارزش افزوده برای کاربر نهایی تولید و عرضه کنند.

آریو (Mobile Backend As Servise)

با آریو می توانید به راحتی انواع اپلیکیشن های Android، iOS و web را تولید کنید و دیگر نگران مشکلات سمت سرور خود نباشید.

اسپارا (Enterprise Service Bus)

ESB برگرفته شده از واژه‌های Enterprise Service Bus و بمعنای ابزاری برای یکپارچه کردن انواع برنامه‌های کاربردی که توسط چندین شرکت تهیه شده است، می‌باشد. بعبارت دیگر ESB بستر مناسبی برای یکپارچگی کل نرم‌افزارهای سازمان فراهم می‌آورد؛ بطوریکه امروزه در سطح دنیا، بسیاری از شرکتهای قدرتمند و مشهور در زمینه ESB فعالیت دارند.

ریرا (App Engagement Channels)

تمامی اپلیکیشن های مدرن در جهان حاظر به دنبال داشتن پلتفرمی یکپارچه برای تعامل با کاربران خود هستند. ریرا با ارائه خدمات ارسال Push Notification ،In-App Messaging و Message Center نیاز تعامل شما با مشترکین خود را بصورت کامل برطرف خواهد کرد.

حرفه‌ای بودن را تجربه کنید

برای حرفه ای بودن لازم نیست تمام کارها را خودتان انجام دهید. ظاهر برنامه شما جایی است که کاربر  با آن در تعامل قرار می گیرد، بیشتر  تمرکز خود را روی ساختن برنامه قرار دهید و همه خدمات سرور(backend) مانند ذخیره سازی داده ها، احراز هویت کاربر، پوش نوتیفیکیشن، کارهای پس زمینه خود را از ما بخواهید.

پنل مدیریت پیشرفته

 هماهنگی لحظه‌ای پنل مدیریت با دستگاه ها

در زمان استفاده از وصل‌اپ پنل مدیریت سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتوانید از طریق آن از تمامی تغییرات در سیستم ها باخبر شوید و به راحتی در محتواها و کاربری سیستم تغییرات خود را ایجاد کنید. از همین پنل میتوانید برای بارگذاری محتوا، ارسال پوش، اطلاع از وضعیت پرداخت‌ها و….. استفاده کنید.

بزرگ فکر کنید و به دنبال نتیجه‌ای بزرگ باشید.

بزرگ فکر کن، باورهای بزرگ داشته باش، بزرگ عمل کن و مطمئنا نتیجه‌ای بزرگ دریافت خواهی کرد.

با کار کردن کنار تیم های حرفه ای به بزرگ فکر کردن عادت کنید، باورهای بزرگ های خود را پرورش دهید، حرفه ای و بزرگ عمل میکنیم، نتایج بزرگ و موفق در انتظار شما خواهد بود. برای موفقیت در کنار شما خواهد بود.

زیرساخت با کیفیت و امن برروی بستر ابری

تمامی زیرساخت وصل‌اپ بر روی زیر ساخت های ابری پیاده سازی گردیده و تمامی مزایای استفاده از یک زیرساخت ابری را برای شما فراهم میکند.

استفاده زیرساخت ابری دیگر بهانه ای برای استفاده نکردن از وصل‌اپ برای شما نمیگذارد. شما با داشتن این زیر ساخت میتوانید با توجه به نیاز خود از آن استفاده کنید و هزینه اضافی پرداخت نکنید. سیستمی امن و پایدار را تجربه کنید و دیگر نگران پاسخگویی سیستم سرورهای خود نباشید.

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید و برای هر یک از پلتفرم ها نسخه دمو دریافت کنید.